Call Center Yazılım (Crm)
call-center-yazilim-crm-2422.jpg

             IP altyapı sayesinde mekandan bağımsız hizmet verilebiliyor. Operasyonu farklı lokasyonlara yayarak işletme maliyetlerini düşürüyor.İşgücü maliyetlerini düşürüp, uygun işgücüne yerinde ulaşım sağlıyor. Esnek çağrı dağıtım senaryoları ve ses isleme uygulamaları sayesinde müşterilerin bekleme sürelerini en aza indiriyor.

            Satış, is takibi, müşteri memnuniyeti takibi, müşteri bilgilendirme, randevu takibi, kampanya düzenleme ve anket çalışması gibi amaçlarla dış aramalar yapılabiliyor. Tüm görüşmeler ek bir donanıma ihtiyaç duymadan kayıt altına alınıyor ve bu kayıtlar istenildiği an dinlenerek olası ihtilaflar engellenebiliyor.

           Pbx Bulut IP Çağrı Merkezi’nin kendi içinde barındırdığı CRM uygulaması sayesinde müşterilerle kurulan her temas kurumsal hafızaya kaydediliyor, müşterilere hızlı ve tutarlı bir hizmet deneyimi yasatılıyor. Çağrı merkezi yöneticileri kendilerine özel tasarlanmış ekranlar sayesinde çağrı merkezi operatörlerini web üzerinden, mekandan bağımsız olarak yönetebiliyor.

          Kapsamlı, gerçek zamanlı ve esnek raporlama sistemi ile kurum ve personel verimliliği kontrol ediliyor, müdahaleler hızlı ve etkin şekilde gerçekleştiriliyor.

  •  
  •  
  • Han international

    San. ve Dış Tic.A.Ş. Kuruluşudur

  •