Dijital Faks
dijital-faks-5911.jpg

E-Posta ile Fax Gönderme

            Faks, kurumlar için hala vazgeçilmez bir iletişim aracı. Günümüzde birçok şirket, faks gönderme ve alma ihtiyaçlarını internet üzerinden gerçekleştirerek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor. İnternet faks servisi sayesinde, faks makinesi ya da hattına ihtiyaç duymadan, tamamen dijital ortamda faks gönderip alınabiliyor.

             İnternet faksın tercih edilme oranı her gün artıyor. Bu da, bu servisi sağlayan şirketlerin daha iyi geliştirmeler yapmasını sağlıyor. İnternet faks servisi ile ilgili talepleri göz önünde bulundurarak, faksı günlük hayat rutinimize daha entegre bir hale getirdik.Artık, İletişim Makinesi internet fax kullanıcıları, fakslarını mail üzerinden gönderebilecekler.

 E-posta ile faks gönderme nasıl çalışıyor?

              Email ile faks gönderme, email gönderme süreciyle tamamen aynı şekilde çalışıyor. Kullandığınız mail programı üzerinden, göndereceğiniz içeriği ekleyip, alıcı adresi olarak faks numarasını eklemeniz yeterli. Sisteme kayıt edilen mail adreslerinizden aşağıdaki formatta mail gönderip faks gönderme işlemini başlatabilirsiniz.

  •  
  •  
  • Han international

    San. ve Dış Tic.A.Ş. Kuruluşudur

  •