Sabit Telefon
sabit-telefon-9383.jpg

Numaranız Aynı Kalsın Operatörünüz Pbx Bulut Olsun

            Sabit numaralarınıza sabit hat ücreti ödememek ve %70 e varan daha indirimli tarifeler ile konuşmak için Sabit Numara Taşıma hizmetimizden yararlanarak numaralarınızı Pbx Bulut'a taşımanız yeterli. Ortalama 2  gün süren numara taşıma sonrasında sabit hatlarınıza sabit hat ücreti ödemez sadece yaptığınız konuşma karşılığında ücret ödemiş olursunuz.

Yeni Tercih Sayısal Özellikli IP Numaralar

          SIP özelliğine sahip olan IP numaralar mali açıdan firmalara %70 e varan tasarruf imkanı sağlamasının yanı sıra, teknik açıdan da geleneksel PSTN (Analog) veya 444 numaralarda olmayan çok sayıda eşsiz özellik sunmaktadır.

          Sabit numara taşıma hizmeti, tek numara olarak eş zamanlı sınırsız çağrı alıp gönderme, sabit ücretinin olmaması, anlık arama kayıtları ve CDR raporlarının alınabilmesi gibi daha birçok gelişmiş özellik sağlamaktadır.

          Bu sebeple IP özellikli numaralar Bankalar, Hastaneler, Sigorta Şirketleri, Hava Yolları, Gelişmiş E-Ticaret siteleri gibi günlük çok sayıda çağrı alıp gönderen kurumsal ve büyük ölçekli firmaların tercihi durumundadır.

         Geleneksel analog hatlarla bu özellikler elde edilemezken numaranızı Pbx Bulut'a taşıyarak SIP uyumlu hale getirdiğinizde ise bu özellikleri ücretsiz olarak elde edebilirsiniz. Numaranızı taşımak için Hemen Başvur seçeneğinde gösterilen yolları izleyiniz.

  •  
  •  
  • Han international

    San. ve Dış Tic.A.Ş. Kuruluşudur

  •